Zomerpresentatie – zaterdag 29 juni

De leerlingen zijn al druk aan het oefenen voor de zomerpresentatie op zaterdag 29 juni! Samen met alle docenten is er een heel mooi programma gemaakt en dat is een echt mini muziekfestival geworden. Er zijn de hele middag optredens op 2 verschillende plaatsen: buitenpodium (fietsenstalling) en binnenpodium (lokaal 6).

De middag wordt geopend door wethouder Karin Hoekstra. Zij zal tijdens de opening ook de leerlingen die dit jaar een landelijk muziektheorie of muziekdiploma hebben behaald in het zonnetje zetten. Daarna start de middag met een optreden door een Pop Up Orkest die o.l.v. docente Alice het bekende nummer Summertime zullen gaan spelen en zingen.

We hopen op veel publiek voor onze leerlingen, tot zaterdag 29 juni!

Programma-zomerpresentatie-29-juni-2024-versie-2

Deel dit bericht...

Contact

Hillegomse Muziekschool

Keurmerk

Aanmelden nieuwsbrief

Scroll naar boven

Lida Straathof

Lida Straathof

Merel van der Laan

Merel van der Laan