Kerst Sing-a-long 2025

Samen zingen verbindt! En juist in de tijd van kerst wordt er heel veel gezongen. Wie zingt er niet graag even mee met “All I want for Christmas is you”? Hoe leuk is het om samen met je buren, familie of met je vriendengroep een echte Kerst sing-a-long te organiseren!

Samen met Welzijnskwartier organiseren we ook dit jaar weer de Kerst sing-a-long Hillegom 2025. Deze actie is deels verbonden aan de BuurtKracht kerstboomactie. Dit is een initiatief van gemeente Hillegom, gemeente Lisse, Stek en Welzijnskwartier. De bedoeling dat de buurtbomen bijdragen aan nóg meer mooie ontmoetingen in Hillegom en Lisse. We hopen dat er rondom veel BuurtKracht bomen gezongen gaat worden!

Wil je zelf een Kerst Sing-a-long organiseren? Wij hebben alvast een kant-en-klare playlist voor je klaarstaan én een liedtekstenboekje:

Voor iedereen die het leuk vindt om te zingen, maar geen buurtboom in de straat heeft staan zijn er een aantal momenten waarop je kunt aansluiten bij één van de volgende Kerst sing-a-long momenten:

Vrijdag 12 december 19.30 – 21.30 Kerst Bakkie Cultuur

Locatie: Kulturele Raad, Prinses Irenelaan 16 Hillegom

Een interactief kerstconcert van de leerlingen van de Hillegomse Muziekschool met o.a. een heuse sing-a-long!

Woensdag 17 december 20.00 – 2100: Kerst sing-a-long in Plein28

Locatie: Plein28 (Welzijnskwartier), Henri Dunantplein 28 Hillegom

Ontmoet andere inwoners en drink samen een kopje koffie of thee. Zodra de kelen gesmeerd zijn zingen we onder leiding van zangdocente Lida Straathof een aantal kersthits!

Donderdag 18 december 19.00 – 21.00: Kerst Sing-a-long bij het Muziekatelier

Locatie: Hillegomse Muziekschool, van den Endelaan 5B Hillegom

Iedere donderdagavond is het een zoete inval in de muziekschool en ben je welkom in Het Muziekatelier. Houd je van zingen of speel je een instrument, het maakt niet uit hoeveel ervaring je hebt, kom gezellig meedoen! Deze avond staat in het teken van kerstsongs. Kom gezellig meezingen!

Dinsdag 23 december 10.30 – 11.30: Kerst Sing-a-long bij Beweeg&Beleef Heemplein

Elke week is er een Beweeg & Beleef activiteit bij Heemplein. Gezellig een uurtje muziek, bewegen en een kop koffie of thee drinken met buurtgenoten. Deze week gaan we gezellig met elkaar kerstliedjes zingen, kom je meezingen?

Voor alle Kerst Sing-a-long momenten geldt dat de toegang gratis is. We hopen veel Hillegommers aan het zingen te krijgen. Tot in december!

 

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Scroll naar boven